VŠE CO DĚLÁME, DĚLÁME S LÁSKOU

Rekonstrukce bytů a bytových jader  ...

Rekonstrukce bytů patří mezi jednu ze specializací naší firmy.
Nabízíme Vám vybudování nové koupelny či bytového jádra od základního ekonomického provedení až po luxusní atypické provedení. Naše firma má za sebou spoustu realizovaných rekonstrukcí a spokojených zákazníků. Připravíme pro vás základní projekt, poradíme a vypracujeme detailní kalkulaci.

Jak na to
Dnešní moderní byt vytváří funkční prostředí k odpočinku, chce to jen trochu fantazie a vlastní představivosti. Realizace rekonstrukce koupelny musí být v první řadě funkční. Záleží na vlastním pojetí rekonstrukce a možnostech v přípdě atypické řešení. Důležitý je také objem finančních prostředků, které chcete do rekonstrukce investovat.

Rekonstrukce bytového jádra
Dnešní moderní koupelny vytváří funkční prostředí k odpočinku, chce to jen trochu fantazie a zkušeností. Každý z nás si představuje rekonstrukci bytového jádra odlišně. Koupelny musí být v první řadě funkční. Pro druhého je prvořadé velkorysé pojetí nebo atypické řešení. Záleží také na objemu finančních prostředků, které chcete do rekonstrukce koupelny investovat.
Máte-li jakoukoliv představu o rekonstrukci vaší koupelny, sdělte nám ji. Porovnáme Vaše vize například s náklady na materiál, dojdeme k finálnímu řešení a následně k efektivnímu výsledku.

Jak na rekonstrukci starého umakartového jádra?
  • Stará původní umakartová jádra jsou častým zdrojem plísní, které mohou způsobovat vážné zdravotní problémy.
  • Z estetického i užitného hlediska umakartová jádra nevyhovují základním standardům dnešního bydlení. Jediným smysluplným a trvalým řešením je kompletní rekonstrukce bytového jádra.

Výhody kompletní rekonstrukce bytu
  • všechny práce a profese jsou koordinovány z jednoho místa
  • čas vyhrazený pro rekonstrukci je efektivně využit
  • úvodní plány rekonstrukce jsou řešeny s ohledem na komplexnost

Jak postupovat, je to jednoduché
  • Stačí nám zavolat na tel. č. +420 603 446 152, kde si domluvíte termín zaměření pro zpracování kalkulace (Odborná konzultace, návrh realizace, Vaše požadavky).
  • Provedeme výběr zařizovacích předmětů a prokonzultujeme připravenou kalkulaci, aby vše bylo pro realizaci připraveno dle Vašich představ.
  • Stanovení termínu realizace a podpis smlouvy. Cena za rekonstrukci je pevně stanovena v kalkulaci a zakotvena ve smlouvě.

Ukázka naší práce